Ankara Eryaman Nakliyat

Ambalajlama Hizmetleri

KUSURSUZ BİR NAKLİYENİN BAŞLICA ŞARTI AMBALAJLAMA ÇALIŞMASININ KALİTELİ OLMASIDIR

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinde, kaliteli ve kusursuz bir nakliye için ambalajlamanın nasıl yapıldığı büyük önem taşımaktadır. Kamyonlara yerleştirilerek belki çok uzun mesafeler taşınacak eşyaların, kasa içinde emniyetini almak, önce düzgün bir paketleme işi yapmaktan geçer.

Bu nedenle nakliyat firmamız, taşıma işlemlerine başlamadan önce ev veya ofisinizdeki tüm eşyaları, eşyanın cinsine göre olması gereken en doğru ambalaj malzemeleri ile paketleme işi yapmaya başlar. Evinize veya iş yerinize gelen elemanlarımız, dikkatli ve özenli bir çalışma ile ambalajlama işlerini tamamlamadan eşyaların araçlara aktarılmasını gerçekleştirmez.

Büyük ebadlardaki dolaplarınız, masa ve vitrinleriniz marangozluk aletlerimiz ile emniyetli bir şekilde demonte edilerek her bir parça en iyi şekilde paketlenir. Kırılacak eşyalar kraft kağıt ve hava kabarcıklı naylonlar ile güvenli bir şekilde paketlenerek  kaliteli karton veya plastik kutu ve fıçılara yerleştirilir.

Tüm eşyalarınız em iyi şekilde ambalajlandıktan sonra aracımıza taşınmaya başlanır ve kamyon kasası içine tüm emniyet tedbirleri alarak yerleştirilir. Böylece eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması sağlanır.