nakliyat aracımızEvden eve nakliyat ve iş yeri, ofis taşımacılığında kullandığımız araçlarımız, bu hizmetin ihtiyaçlarına göre en iyi şekilde tasarlanmış çelik kapalı kasalı kamyonlardır.

Nakliyat araçlarımız, eşyaların yolculuk süresinde en emniyetli şekilde taşınması için alınmış tedbirler ile donatılmış kasalara sahiptir.

Nakliye işlemlerine başlamadan önce türüne göre tasnifi yapılarak en kaliteli biçimde paketlemesi yapılmış eşyalarınız araçlarımıza yerleştirilirken, ayrıca kasa içinde sarsıntısız durumda bulunması için gerekli tüm tedbirleri alınmaktadır

KAPALI ÇELİK KASALARDA AMBALAJLI, SİGORTALI, MARANGOZLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat araçlarımızda, eşyaların güvenli olarak taşınması için kullanılacak tüm ambalaj malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. Ambalaj malzemeleri yanısıra, büyük eşyaların sökülmesi ve tekrar montajının yapılması için lazım olan tüm marangozluk alet ve ekipmanları bulunmaktadır.

Nakliye aracımızda en sarsıntısız ve emniyetli bir taşıma için gerekli tedbirler alınmıştır ve taşınacağınız mesafe ne kadar uzun olursa olsun eşyalarınız ambalajlayıp yüklediğimiz gibi sağlam bir şeklide yeni adresinize aktarılmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi, iş yeri ve ofis eşyalarınız da aynı özen ve emniyet tedbirleri dahilinde sorunsuzca taşınmaktadır.